Мінестроне у перекладі з італійської - "великий суп", тобто ще по самій назві стає зрозуміло, що правильно приготований мінестроне має бути густим та з великою кількістю інгредієнтів. Найцікавіше те, що рецептів цієї страви існує безліч варіацій та дуже важко знайти класичний рецепт цієї страви, а все тому що самі італійці готують його з будь яких сезонних овочів, які тільки є у домі. З цим супом можна не боятись експерементувати, вигрібаємо з холодильника все все та йдемо творити! ;)
вівторок, 18 листопада 2014 р.
понеділок, 3 листопада 2014 р.
Пісочне печиво
Я на всі сто відсотків впевнена, що кожен з нас їв це ніжне за смаком та розсипчасте за своєю структурою печиво, також ні для кого не секрет, що більшість з нас намагались приготувати ці ласощі вдома. Проте, як і завжди працюючи з тістом, для того щоб отримати хороший результат потрібно знати декілька простих, але дуже суттєвих правил, сьогодні ми про це і поговоримо.
Основою такого печива є пісочне тісто, яке також можна використовувати для відкритих/закритих пирогів, тортів та тарталеток. Найсуттєвішу роль серед інгредієнтів має - вершкове масло (саме воно надає випічці розсипчастої структури), а найсуттєвішим правилом вдалих пісочних виробів є те, що всі інгредієнти мають бути охолодженими, а сам процес вимішування тіста має займати не більше 3-х хвилин. Середня температура тіста не має перевищувати 20 градусів, з тіста такої температури можна розпочинати формування майбутньої випічки ( в цьому Вам допоможе величезний асортимент формочок). Також далеко не останню роль у приготування пісочного тіста займає правильне співвідношення інгредієнтів - масло: цукрова пудра: борошно - 2:1:4 і тому масла має бути у двічі більше за цукрову пудру, а борошна - у двічі більше за масло.
Ну от здається і всісекрети ой тонкощі приготування пісочного тіста! Хоча НІ, є один маленький секретик... Для збагачення смаку та аромату випічки кондитери додають у тісто такі прянощі: ваніль, кориця, гвоздика, аніс та інші. Ось тапер, точно все! ;)
Будемо готувати? :)
Основою такого печива є пісочне тісто, яке також можна використовувати для відкритих/закритих пирогів, тортів та тарталеток. Найсуттєвішу роль серед інгредієнтів має - вершкове масло (саме воно надає випічці розсипчастої структури), а найсуттєвішим правилом вдалих пісочних виробів є те, що всі інгредієнти мають бути охолодженими, а сам процес вимішування тіста має займати не більше 3-х хвилин. Середня температура тіста не має перевищувати 20 градусів, з тіста такої температури можна розпочинати формування майбутньої випічки ( в цьому Вам допоможе величезний асортимент формочок). Також далеко не останню роль у приготування пісочного тіста займає правильне співвідношення інгредієнтів - масло: цукрова пудра: борошно - 2:1:4 і тому масла має бути у двічі більше за цукрову пудру, а борошна - у двічі більше за масло.
Ну от здається і всі
Будемо готувати? :)
пʼятниця, 31 жовтня 2014 р.
Паста з брокколі
Про користь брокколі можна написати окрему статтю, але інформації про це в пошукових системах достатньо, тому я розповім дуже коротко. Брокколі сприяє запобіганню розвитку виразкових хвороб, покращенню та відновленню зору, допомагає регулювати рівень цукру в крові, є незамінним при бородьбі зі зайвою вагою, а споживання брокколі під час вагітності скорочує ризик розвитку патологій у малюка, його навіть використовують для профілактики онкологічних захворювань!
Я дуже люблю брокколі та готова їсти страви з цього овочу хоч кожний день! І от на днях приготувавши домашню пасту, і згадавши що у холодильнику, ще з осіннього ярмарку, лежить брокколі я вирішила приготувати страву, а рецептом поділитись з Вами... :)
Я дуже люблю брокколі та готова їсти страви з цього овочу хоч кожний день! І от на днях приготувавши домашню пасту, і згадавши що у холодильнику, ще з осіннього ярмарку, лежить брокколі я вирішила приготувати страву, а рецептом поділитись з Вами... :)
субота, 25 жовтня 2014 р.
Домашня паста
Мінімум один раз на тиждень у нашому меню з'являється паста, яку ми українці звикли називати просто - макарони. Ми зазвичай купуємо вже готові макаронні вироби у магазині, проте їх не важко приготувати і вдома маючи 15 хвилин часу, лише 3 обов'язкові інгредієнти та вміння розкачувати тісто! Отже починаємо нашу подорож у світ домашньої пасти...
пʼятниця, 3 жовтня 2014 р.
Гарбузові маффіни від Джеймі
От і прийшов час виконання моєї обіцянки з попередньої статті, поділитись з Вами рецептиком смачнющих маффінів від неповторного Джеймі!
За цей тиждень готувала їх разів 3-4, кожного разу трохи змінюючи інгредієнти. В результаті цих невеличких експерементів я зрозуміла, що заміна оливкової олії на вершкове масло надає маффінам кращої структури та більш звичного та приємного смаку.
Важливим є те, що кориця, грецькі горіхи та сметана глазур настільки збагачують цей звичний для нас гарбузовий смак, що він стає ледь помітним.. хоч і зберігає усі свої поживні властивості. Тому не задумуючись готуйте такі смакоти для маленьких, вони Вам подякують! :) Проте я впевнена, що і не кожний дорослий має аж таку силу волі, щоб пройти повз таких яскравих, ароматних та смачнних маффнів з гарбуза від самого Джеймі Олівера!
За цей тиждень готувала їх разів 3-4, кожного разу трохи змінюючи інгредієнти. В результаті цих невеличких експерементів я зрозуміла, що заміна оливкової олії на вершкове масло надає маффінам кращої структури та більш звичного та приємного смаку.
Важливим є те, що кориця, грецькі горіхи та сметана глазур настільки збагачують цей звичний для нас гарбузовий смак, що він стає ледь помітним.. хоч і зберігає усі свої поживні властивості. Тому не задумуючись готуйте такі смакоти для маленьких, вони Вам подякують! :) Проте я впевнена, що і не кожний дорослий має аж таку силу волі, щоб пройти повз таких яскравих, ароматних та смачнних маффнів з гарбуза від самого Джеймі Олівера!
неділя, 28 вересня 2014 р.
Моє кулінарне кохання: Джеймі Олівер ♥
"З їжею все просто: всі ми приречені на те, щоб їсти тричі на день до кінця життя. Так давайте їсти те, що поживно, смачно і приносить задоволення. По-моєму, це дуже проста філософія."
Джеймі Олівер
Сьогодні я з великою радістю та захопленням знайомлю Вас з моїм кулінарний коханням - Джеймі Олівером! Він вже рік, як заполонив ту частинку мого серця, під назвою "Кулінарія"! І давно вже не траплялось таких днів, щоб я не подивилась хоч одне відео на ютубі з його участю (а їх багатенько)!
Джеймі для мене служить невичерпним джерелом натхнення, не маленьким таким джерельцем, а цілим океаном! Він для мене такий собі приклад для наслідування, приклад відданості та любові до улюбленої справи, приклад моделі людини та шефа з великої літери! Історія його тернистого шляху до успіху дає, можливо, один з найцінніших уроків життя(!) - маючи у серці любов до улюбленої справи та трішки таланту Ти здатний підкорити не лише Еверест, Ти здатний змусити долю рухатись у потрібному саме для Тебе напрямку!
Джеймі для мене служить невичерпним джерелом натхнення, не маленьким таким джерельцем, а цілим океаном! Він для мене такий собі приклад для наслідування, приклад відданості та любові до улюбленої справи, приклад моделі людини та шефа з великої літери! Історія його тернистого шляху до успіху дає, можливо, один з найцінніших уроків життя(!) - маючи у серці любов до улюбленої справи та трішки таланту Ти здатний підкорити не лише Еверест, Ти здатний змусити долю рухатись у потрібному саме для Тебе напрямку!
середа, 24 вересня 2014 р.
Гарбузовий крем-суп
Привіт! Ось і настала осінь, а отже пора відкривати сезон страв з гарбуза! Всі, я сподіваюсь, знають про користь цієї ягоди (хоча деякі і досі вважають, що це овоч), тому не будемо детально про це.
Сьогодні я готувала гарбузовий крем-суп з вершками і ділюсь цим рецептом з Вами.
Потрібно:
Сьогодні я готувала гарбузовий крем-суп з вершками і ділюсь цим рецептом з Вами.
Потрібно:
- масло - 3 ст.л.
- цибуля - 1 шт.
- часник - 2-3 зубчики
- помідори - 2 шт.
- гарбуз - 400 г.
- курячий бульйон - 1 л.
- вершки - 100 мл.
- соус чилі
- цукор
- лавровий лист
- сіль, перець, чебрець, мускатний горіх
неділя, 21 вересня 2014 р.
Пиріг з цибулею, грибами та сиром
Привіт! Сьогодні ділюсь рецептом простого, але дуже смачного пирога з цибулею, грибами та плавленим сиром. Пропоную відразу 2 варіанти тіста, 1-й варіант - тонке пісочне тісто, 2-й - звичайне та більш економне тісто розраховане на більшу товщину. Я от люблю коли тіста набагато менше ніж самої начинки, тому якщо смаки у нас збігаються, то для Вас варіант №1 буде ідеальним! Смачного! :)
четвер, 18 вересня 2014 р.
Тарталетки з ягодами
Привіт! Сьогодні вирішила поділитись з Вами тим рецептом, що в планах був давно-давно (саме тоді коли я фотографувала процес приготування цих тарталеток в мене зламався об'єктив, але з ким ж не буває), ну от сьогодні я вже купила малинку (добре що на ринку її ще багато) і приготувала цей чудо-десертик знову, вийшло навіть краще!
Мені дуже подобається контраст смаків у цьому десерті! Вершковий крем з цедрою та соком лимона, який дає кислий відтінок смаку + солодка малина, ммм... Повірте, це варто скуштувати! Тим паче, що приготування не потребує якихось особливих вмінь, потрібно просто слідувати рецепту і буде Вам та Вашим близьким шматочок щастя цієї осені! (Кваптесь, бо всю малинку розберуть!):)
середа, 17 вересня 2014 р.
Овочевий суп
Привіт! Вибачте, що довго не писала... Навчання займає багато сил і часу, але щоб там не було я про Вас не забуваю, так само як не забуваю годувати близьких своїми новими кулінарними творіннями. Зараз часу катастрофічно не вистачає на фотографування, тому надалі старатимусь писати кожні 2 дні(якщо виходитиме то і частіше), але багато фото не обіцяю. Проте гарантую задоволення від перегляду, приготування та смаку страв, бо курси все ж допомагають краще зануритись у пізнання всіх (для початку - основних, проте дуже важливих) тонкощів кулінарії.
Отже нещодавно на курсах проходили перші страви, от я і вирішила поекспериментувати і приготувати вдома суп з сезонних овочів. В результаті цього експерименту вийшов суп, який я навіть записала у свій кулінарний записничок (в нього записую ті страви, які 100 % готуватиму не один і не два рази), та він ще й сподобався моєму татові (хоча він ніколи з великим задоволенням супів не їв, йому все борщі подавай :D)! Звичайно ж овочі можна замінити іншими, які смакуватимуть Вам... Ось і все, приступаємо до приготування! ;)
Підписатися на:
Дописи (Atom)









