пʼятниця, 20 березня 2015 р.

Наступний крок, або перше відео на YouTube

   Так, саме так, Олька нарешті взяла себе в руки та зробила канал на YouTube! Отже зараз 2-га година ночі і  завантажилось 73% першого відео-рецепту від FOOD like ART! Ці 73% завантажуються вже дві години, а залишилось рівно 60 хвилин... Довго, знаю, але якщо врахувати той факт, що зйомка тривала - 3,5 години, а монтаж - 3 дні(пошук програми її завантаження, установка, пару десятків переглянутих відео-уроків та нарешті сам процес монтажу), то ця година пройде для мене досить таки швидко (хоча дуже вже хочеться закинути то відео сюди!).
   Та попри втому та бажання знову опинитись в обіймах м'ягкої ковдри та муркотливого (хоча, частіше-скаженого) Жульєна, я можу з впевненістю на всі 100% сказати: "я щаслива!"... Щаслива бо вдалось реалізувати давно задумане та омріяне, щаслива бо вийшло не так вже і погано, щаслива...бо є у мене люди яким не байдуже, які підштовхнули і допомогли, за що Вам велике моє ДЯКУЮ і так як цього буде замало...чекайте кексів! :)

Та-да-да-дааам, ось і настав час першому відео-рецепту від FOOD like ART показатись світу! Сподіваюсь Вам сподобається, приємного перегляду!;)


Чекаю на Ваші перегляди, коментарі, оцінки! ;)


З любов'ю, Ваша БараБолька!:)

Немає коментарів:

Дописати коментар